آینه فانتزی طرح قلب (طلایی)

جدید

آینه فانتزی طرح قلب

در دو جنس آینه مولتی استایل و آینه پلکسی گلاس

ابعاد سایز کوچک: 33×24 سانتی متر

ابعاد سایز متوسط: 43×32 سانتی متر

ابعاد سایز بزرگ: 60×44 سانتی متر

سه سال گارانتی مات و کدر شدن

نصب به وسیله چسپ دوطرفه موجود در بسته محصولات

جزییات بیشتر

موجود

299,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی محصول:

آینه طرح قلب یک آینه فانتزی است که طرحی شبیه به آن کمتر دیده اید. این آینه از یک آینه ی بزرگ، یک آینه ی متوسط و 3 آینه ی کوچک تشکیل شده است که همه ی آنها فرم قلب را دارند. تمام این آینه ها با هم ترکیب شده اند و فضاهای مثبت و منفی زیبایی را در طرح ایجاد کرده اند. ترکیب نقش ها و فرم ها با یکدیگر و شکل گیری فضاهای مثبت و منفی، یکی از تکنیک های هنرهای تجسمی است و این آینه با طرح ویژه اش به زیبایی بصری که مورد نظر بوده، دست یافته است.  چند تکه بودن آینه، خصوصیت خاص و ویژه ی آن است که به شما اجازه می دهد، اجزای آن را با کمی تغییر در الگوی اصلی آن نیز نصب کنید. در دنیای امروز برای طراحی اکسسوری های دکوراتیو به جنبه های مختلفی از آنها توجه می شود. آینه فانتزی طرح قلب به همان اندازه که یک آینه ی کاربردی است، یک عنصر دکوراتیو نیز هست. سایز آینه خاصیت کاربردی اش را تضمین می کند و دیزاین خاص آینه، بر جنبه ی تزیینی اش تاکید می کند.

آینه فانتزی طرح قلب اگر در جای مناسبی نصب شود (کنار پنجره ها یا لوستر) موجب انعکاس نور خورشید و نورهای مصنوعی می شود. و عمق فضایی که درآن نصب شده است را بیشتر می کند. آینه ها از این جهت که نور و عمق به فضا می بخشند، از جذاب ترین وسیله های دکوری خانه محسوب می شوند.
متریال مورد استفاده در این محصول از آینه ی پلکسی گلاس فوق سبک است. سبکی متریال، این امکان را به شما می دهد تا اجزای آینه را با چسب دو طرفه ای که همراه آینه وجود دارد، به راحتی روی دیوار نصب کنید و از هر شیوه ی نصب پر درد سر رها شوید. همچنین اگر زمانی قصد جابجایی قطعات را داشته باشید، با حرارت سشوار، قطعات از دیوار جدا می شوند.
پلکسی گلاس مورد استفاده در این محصول، از کیفیت بالایی برخوردار است و در مقابل رطوبت ، ضربه، نور و گرد و غبار مقاوم است. از این جهت از آینه فانتزی طرح قلب می توانید در سرویس بهداشتی و محیط هایی که رطوبت دارند، با خیال راحت استفاده کنید و نگران تغییر رنگ آن نباشید.

تفاوت آینه مولتی استایل و آینه پلکسی گلاس:

تفاوت این دو فقط در ضخامت و مات و براق بودن تصاویر است.

ضخامت آینه مولتی استایل یک و نیم میلیمتر است,ولی ضخامت آینه پلکسی گلاس سه میلیمتر است.

همچنین در آینه مولتی استایل ,تصاویر نسبت به آینه پلکسی گلاس مات تر میباشند,تفاوت کلی این دو جنس را در تصویر ذیل میتوانید مشاهده کنید:

تفاوت نمایش تصاویر در آینه پلکسی گلاس و مولتی استایل

همچنین در تصویر ذیل میتوانید تفاوت کلی این دو جنس را ملاحظه بفرمایید:

تفاوت آینه پلکسی گلاس و آینه مولتی استایل

همچنین توجه داشته باشید در عمل تفاوت بسیار زیادی فی مابین این دو جنس وجود نداشته و آینه مولتی استایل نیز از زیبایی خاص خود برخوردار خواهد بود.طریقه نصب:

نصب آینه بوسیله چسب دوطرفه روی تمامی سطوح صاف امکان پذیرست و بوسیله حرارت سشوار قابل جابجاییست. برای نصب آسان این محصول، سی دی آموزش ویدیویی نصب و جابجایی درون بسته محصول قرار گرفته است.

گارانتی محصول :

ضمانتنامه این محصول : هرگونه شکستگی یا نقص در زمان تحویل ، تغییر رنگ، مات یا کدر شدن طی سه سال را شامل می شود.

قابلیت جابجایی:

آینه پروانه ای طرح پرواز خیال ,بعد از نصب به راحتی قابلیت جابجایی و نصب در مکان دیگری را دارا می باشد, اگر زمانی نیاز به جابجایی پیدا کنید، قطعات با حرارت سشوار از دیوار جدا می شوند,فقط هنگام نصب مجدد ,ممکن است نیاز به تهیه چسپ جدید برای نصب داشته باشید.

همچنین این محصول قابلیت نصب بر روی انواع دیوارها و دیوارپوش ها را دارد:

نصب آینه دکوراتیو 
جزئیات فنی
نوع محصولآینه دکوراتیو
گارانتیگارانتی سه ساله
رنگ بندیطلایی
قابلیت جابجاییدارد

نوشتن دیدگاه

آینه فانتزی طرح قلب (طلایی)

آینه فانتزی طرح قلب

در دو جنس آینه مولتی استایل و آینه پلکسی گلاس

ابعاد سایز کوچک: 33×24 سانتی متر

ابعاد سایز متوسط: 43×32 سانتی متر

ابعاد سایز بزرگ: 60×44 سانتی متر

سه سال گارانتی مات و کدر شدن

نصب به وسیله چسپ دوطرفه موجود در بسته محصولات

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

کد QR

منو

مقایسه 0