برچسب دیواری شعر سماع مولانا

محصول جدید

برچسب  دیواری شعر سماع مولانا

ابعاد قابل نصب : 100×100 سانتی متر

جنس : پی وی سی خودچسب (استیکر ضدآب)

قابل شستشو و ضد آب با دوام بالا

دارای راهنمای نصب و جداسازی

سوالات متداول

تصویر سفارش مشتری های ما

جزئیات بیشتر

موجود

63,000 تومان

مشخصات

رنگ بندیمشکی
نوع محصولاستیکر و برچسب دیواری
جنسپلاستیک
ابعاد استیکر100×100 سانت

اطلاعات بیشتر

استیکر سماع مولانا یک استیکر خاص و متفاوت است . خصوصیت ویژه ی این استیکر، موضوع آن است. رقص سماع و بیتی از اشعار مولانا، طرح کلی این استیکر را تشکیل می دهند.
سماع رقصی مسحور کننده است که سابقه ای دیرین دارد. در سماع مولانا، دستی که به سوی آسمان است، نماد دریافت فیض الهی و دستی که رو به زمین است نماد بخشش به کل موجودات است و انسان واسطه ای در این میان است. لباس سفید با دامن بلند نیز نمادی از روح یا جهان روحانی است.
بیت " تو هستی من شدی از آنی همه من من نیست شدم در تو از آنم همه تو" نقطه ی عطف طرح این استیکر است.

برچسب دیواری طرح شعر سماع مولانا


این استیکر به واسطه ی این طرح خاص؛ مناسب علاقه مندان به شعر و ادب فارسی است. شعر و ادب فارسی گنجینه ی بزرگ و ارزشمندی است که مورد توجه جهانیان بوده و هست. برچسب های دیواری، همیشه به تزیین دکور داخلی ما کمک می کنند و فضای دکوراسیون ما را جذاب تر می کنند؛ حال اگر استیکر دیواری ما، مفهوم و محتوا نیز داشته باشد، هوشمندانه خواهد بود. استیکر دیواری سماع مولانا، بخشی از فرهنگ، هنر و ادب فارسی است و بسیار طرح ارزشمند و تاثیرگذاری است.
استیکر از یک رنگ واحد تشکیل نشده است. بیت شعر از رنگ مشکی و فیگور در حال سماع چند درجه روشن تر است. این تفاوت رنگ به طرح بعد خاصی بخشیده و به زیبایی آن نیز افزوده است.
استیکر دیواری سماع مولانا، بسیار مناسب نصب در مکان های فرهنگی و سالن های اجتماعات است. و اگر علاقه مند به فرهنگ و هنر فارسی هستید، این استیکر برای نصب در اتاق شخصی و یا اتاق کارتان نیز بسیار مناسب است.
جنس این استیکر ازpvc خود چسب ضد آب است . نصب آن بسیار راحت و بی دردسر است و روی هر سطح صافی به راحتی می چسبد.راهنمای نصب نیز برای شما ارسال خواهد شد.

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: