استیکر دیواری شعر حافظ

محصول جدید

استیکر دیواری شعر حافظ

ابعاد قابل نصب : 95×100سانتی متر

جنس : پلاستیک

قابل شستشو و ضد آب با دوام بالا

دارای راهنمای نصب

سوالات متداول

تصویر سفارش مشتری های ما

جزئیات بیشتر

موجود

51,000 تومان

مشخصات

رنگ بندیمشکی
نوع محصولاستیکر و برچسب دیواری
جنسپلاستیک
ابعاد استیکر100×100 سانت

اطلاعات بیشتر

در گذشته تابلوهای خوشنویسی با قاب های کلاسیک، دیوارهای خانه ها را پر می کردند. هر شخص بنا به سلیقه و علاقه اش، بیتی شعر، جمله ای ادبی، و ... را برای نصب بر روی دیوار، انتخاب می کرد. یکی از دلایل استفاده از جملات و اشعار و ... بر روی دیوارها این بود که جمله یا شعر مورد نظر، همیشه جلوی دید و در مقابل چشمانمان باشد و هر لحظه به ما یادآوری شود.
استیکر دیواری خوشنویسی غزل حافظ، فارغ از هر قابی، مستقیم روی دیوار نصب می شود؛ از این جهت دست شما را برای انتخاب مکان نصب اش باز می گذارد. چرا که روی هر سطح صافی به راحتی قابل نصب است.راهنمای نصب نیز برای شما ارسال خواهد شد.


استیکر غزل حافظ مزین به بیت شعری از اوست: " از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر یادگاری که در این گنبد دوار بماند"
شعر فارسی گنجینه ی ارزشمندی است که همه ی ایرانیان به آن می بالند و حس بسیار خوبی است که گوشه ی کوچکی از این گنجینه در دکور داخلی ما نقش بازی کند.
خوشنویسی و ادبیات از هنرهای دیرینه ی ما هستند و ترکیب این دو با هم، اثری منحصر به فرد را می سازد. دکور داخلی ما با نصب برچسب دیواری غزل حافظ رنگ و بویی ایرانی می گیرد.
خوشنویسی ایرانی زیبایی بصری فوق العاده ای دارد. نوع چیدمان حروف، چرخش و پیچش آنها، ترکیب زیبایی را می سازد که توانایی روح بخشیدن به دکوراسیون داخلی را پیدا میکند.
این برچسب دیواری از جنس pvc خودچسب بوده و علاوه بر آن ضدآب نیز می باشد.

استیکر دیواری شعر حافظ

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: