قاب و آینه دکوراتیو طرح ستایش

جدید

قاب و آینه دکوراتیو طرح ستایش

رنگ قاب: طلایی و طلایی کهنه کاری

جنس قاب: رزین کامپوزیت

جنس آینه: آینه شیشه ای 4 میلی متری

ابعاد کل کار: 43×73 سانتی متر

سه سال گارانتی

نصب به وسیله یک میخ کوچکجزییات بیشتر

موجود

369,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی محصول:

آینه ها از دیرباز مورد توجه انسان ها بوده اند. سطح صیقلی آینه ها، بازتاب بالایی که این سطح صیقلی به آنها می بخشد، انعکاس نور و فضا و تصویر زیبایی که از این انعکاس پدید می آید، دلایل جذابیت و حضور دائمی آینه ها هستند. آینه ها هیچ وقت تکراری نمی شوند و در هر سبکی از دکوراسیون داخلی می توانید آنها را پیدا کنید.
آینه دکوراتیو جدید طرح ستایش ، گرچه از سبکی کلاسیک برخوردار است اما جذابیت بالای این فرم کلاسیک، همچنان مخاطبان خاص خود را دارد. این آینه از قابی حجمی به شکل نقش برجسته برخوردار است. نقش برجسته اغلب نمایانگر فضاهای کلاسیک و سنتی است اما این آینه به واسطه ی سایز متوسطی که دارد، امکان تعبیه در دکورهای مدرن را هم پیدا می کند و به کلیت فضا لطمه ای نمی زند و در عین حال تضاد جالبی را بین دو فضای مدرن و کلاسیک به وجود می آورد.

طراحی قاب های دکوراتیو به گونه ای است که در دید مخاطب بخش جدایی از دیوار نباشند ،بلکه طرحی از دل خود دیوار باشد . مدل اولیه قاب آینه ستایش که برای تولید انبوه ساخته شده ، هنر دست استادکاری هنرمند است که طرحی احساسی را در قالب یک قاب طراحی کرده و ساخته است.  طرح این قاب آینه شامل طرحی فیگوراتیو در میان چیدمانی از گل و برگ های زینتی است.
این آینه چه بر روی دیوار سفید در اتاق خواب ، چه روی کاغذ دیواری در سالن پذیرایی یا روی ستون ، با طرح زیبا و رنگ جذاب خود بخشی پر رنگ در دکوراسیون شما خواهد بود . قاب پریا با آینه دایره ای منعکس کننده انرژی مثبت در فضای خانه است .همچنین رنگ آمیزی چند مرحله ای روی قاب آینه دکوراتیو ستایش محصولی بی نقص را به نمایش می گذارد .


آینه ی دکوراتیو ستایش، علاوه بر آینه ی دایره ای شکل اش که جنبه ی کاربردی دارد، یک عنصر تزیینی زیبا محسوب می شود و به واسطه ی قاب زیبایش، به یک عنصر تجسمی نیز بدل شده و شما را از نصب تابلو بر روی دیوار بی نیاز می کند.


ابعاد این آینه ی منحصر به فرد، 73.43 سانتی متر است و جنس آن از آینه ی شیشه ای مرغوب است.

رنگبندی:

این آینه در دو رنگ طلایی و طلایی کهنه کاری شده تقدیم شما میگردد.

ضمانتنامه :

این آینه دارای گارانتی سه ساله طلایی می باشد . این گارانتی شامل : هرگونه شکستگی حین تحویل - تغییر رنگ در اثر رطوبت و نور شدید ، جوش و موج در آینه شیشه ای است .

طریقه نصب:

نصب محصول به وسيله يك ميخ كوچك روي ديوار انجام می شود.این آینه قابلیت جابجایی از مکانی به مکان دیگر را نیز دارا می باشد.

 
جزئیات فنی
نوع محصولآینه دکوراتیو
گارانتیگارانتی سه ساله
قابلیت جابجاییدارد

نوشتن دیدگاه

قاب و آینه دکوراتیو طرح ستایش

قاب و آینه دکوراتیو طرح ستایش

رنگ قاب: طلایی و طلایی کهنه کاری

جنس قاب: رزین کامپوزیت

جنس آینه: آینه شیشه ای 4 میلی متری

ابعاد کل کار: 43×73 سانتی متر

سه سال گارانتی

نصب به وسیله یک میخ کوچکنوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

کد QR

منو

مقایسه 0