محصولات از طریق پست به آدرس شما ارسال خواهند شد,و شیوه پرداخت نیز به صورت درب منزل و یا پیش از ارسال به صورت پرداخت انلاین می باشد.
سفارشات پرداخت درب منزل معمولا بین 5 الی 7 روز کاری و فقط با پست سفارشی ارسال می شوند,سفارشات پرداخت آنلاین با پست سفارشی حدودا 5 الی 7 روزه و با پست پیشتاز معمولا 4 روزه به دست مشتری خواهند رسید,هزینه ارسال سفارشات به روش پست سفارشی حدودا 6000 تومان و به روش پست پیشتاز حدودا 8500 تومان می باشد.
خیر نصب محصول با مشتری می باشد,اصولا نصب ساده ای دارند و با کمی دقت می توان به بهترین شکل ممکن ساعت ها را نصب کرد,متعلقات ساعت ها با چسپ دو طرفه (که نوعی چسپ نواری دو رو می باشند) و موتور ساعت ها با میخ روی دیوار نصب می شوند.مابقی محصولات نیز طبق راهنمای نصب ,بر روی محل مورد نظر نصب می شوند.
در صورتی که سفارش شما برگشت خورده,باید هزینه ساعت + هزینه ارسال ساعت رو به روش پرداخت آنلاین بپردازید تا ساعت برای شما ارسال شود. .
شرکت پست متاسفانه سفارش های پرداخت درب منزل رو سرسری میگیره,و حتی موقع تحویل یک تماس با مشتری نمیگیره,و سفارش رو به راحتی برگشت میده,اما به روش پرداخت آنلاین مامور پست موظف خواهد بود که با شما تماس بگیره و مرسوله رو به دست شما برسونه,در ضمن به روش پرداخت آنلاین خود شما نیز چون پول رو قبل از ارسال پرداختید بیشتر پیگیر سفارش خودتون هستید و به این راحتی نمیذارید سفارشتون برگشت بخوره.
بله تمامی محصولات قابلیت جابجایی دارد,به غیر از برچسپ های دیواری؛برچسپ های دیواری هنگام کندن ممکنه دچار پارگی یا خش افتادگی شوند,اما قابلیت جداسازی بدون صدمه به دیوار را دارند.
اول اینکه خودتان را ناراحت نکنید و دوم با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید ,همکاران ما شما را راهنمایی کرده و در صورت نیاز محصول شما را تعویض خواهند کرد.
در اینجور موارد شما دو راه دارید: یا ساعت دیواری که به دستتون رسیده رو پیش خودتون نگه دارید و ساعت دیواری که از قبل سفارش دادید رو با ارسال رایگان برای شما ارسال کنیم و یا اینکه ساعت دیواری را به ادرس فروشگاه برگشت بزنید تا محصول اصلی برای شما ارسال شود,لازم به ذکر است که حتما قبل از هر اقدامی با پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل نمایید.
اگر سوال شما در این پیج وجود ندارد لطفا با ما تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید,با کمال میل پاسخگوی شما خواهیم بود.